Haberler

Hakkımızda

 

Hakkımızda

 

Doğa, her toplum için huzur veren, sakinleştiren, mutlu eden olmuştur. Yoğun bir dönemin ardından doğada huzur bulmak ister insan. Doğa manzarası güzel olan her yer veya her yapı çok değerlidir. En basitinden dijital cihazlarımız için bile bilinen en eski duvar kağıtları doğa görselleridir.

 

Doğanın içindeki çiçekler ise aslında sandığımızdan, bildiğimizden çok daha fazlası... Her şeyden önce mutluluk kaynakları. Çiçek gördüğünde mutsuz olan biriyle karşılaştınız mı hiç?

 

Genelde çiçekler daha çok kadınlarla özelleşmiş olsa da biz buna katılmıyoruz. Çiçekler renktir, renk ise enerji ve mutluluk demektir bize göre. İşte tam da bu yüzden bu işi yapıyoruz.

 

Yapay Çiçek Al ekibi olarak, mutlu eden mekanlar yaratmak için çalışıyoruz. Bazen içine girdiğinizde duvardaki çiçekleri gördüğünüz bir kafede, bazense misafirliğe gittiğiniz hiç bilmediğiniz bir apartman girişinde...

 

Son dönemde iç ve dış mekan dekorasyonunda sık sık karşılaştığımız yapay çiçeklendirme çözümleri ile sizlere ulaşmaktan büyük keyif alıyoruz. Önce mekanlara oradan da sizlerin hayatına mutluluk katmak ise en büyük motivasyonumuz.

 

2022 yılından itibaren, ürettiğimiz yapay çiçek ürünleriyle hem yerli üretime imza atıyor hem de bu ürünlerin ithalatını gerçekleştirerek farklı ülkelere adımızı taşıyoruz.

 

Türkiye’nin en kaliteli yapay çiçek ve yapay ağaçları ile yurt içi ve yurt dışına verdiğimiz hizmet anlayışımızı her geçen gün geliştirip sektörün öncü firmalarından biri haline gelmeyi hedefliyoruz.

 

Doğanın güzelliklerinden güç alıyor, deneyim ve Premium kalite anlayışımız ile her zaman en iyisini yaşatmak için çalışıyoruz.

 

Sevgilerimizle.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Yardıma ihtiyacınız var mı?

Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.