Lateks Çiçek

Çiçekler hayatımızın belli noktalarında bizimle beraber olan oldukça güzel görüntülere sahip ürünler arasında bulunur. Özellikle lateks çiçek yapay çiçekler arasında kendini gösteren en anlamlı çiçekler olarak bilinir.

Oldukça kaliteli köpükten imal edilen bu çiçeklerin silikon malzemelerden üretildiği bilinir. Bunun yanında çiçeklerin üzerine takılan saplar sayesinde istenildiği zaman buket haline de getirilebilir.

Çiçeklerin görüntüsü ve kullanışı oldukça göz alıcı olarak bilinir. Anlamlı hediyeler göndermek isteyen kişilerin ilk tercih ettiği çiçekler arasında bulunur. Oldukça güzel yapılardan oluştuğundan dolayı farklı renkleri ve modelleri mevcut olmaktadır. Son dönemlerde pasta süslemelerinde de kullanılan obje olarak bilinir.

 

Lateks Yapay Çiçek

 

Bu ürünler yapay olduğu için kullanım süresi oldukça uzun ömürlü olarak bilinir. Bu sebepten dolayı kullanımı ve bakımı oldukça kolay olmaktadır. Farklı ebat ve büyüklükler ile karşımıza çıkabilir. Renkleri ve modelleri oldukça çeşitlilik gösterir.

Süsleme anlamında çok fazla tercih edilen ürünler olarak kullanılır. Fiyat anlamında uygun fiyatları denk geldiği için anlamlı günlerde yollanabilecek en güzel hediye olarak bilinir. Bu çiçeklerin saklanma koşulları çok kolay olduğu için alınabilir.

 

picture
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Yardıma ihtiyacınız var mı?

Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.