Haberler

Ürün İade

SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR ?

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE dikeydekor.com'un DÜZENLEDİĞİ FATURA VE İADE SEBEBİNİZİ BELİRTECEK BİR NOT EŞLİĞİNDE AİDE EDEBİLİRSİNİZ

AİDE EDİLEN ÜRÜNLERDE KESİNLİKE FATURA GÖNDERİLMELİ VE SEBEBİ AİDE SEBEBİ SÖYLENMELİDİR.

GERİ İADE ETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ BİZLERE GÖNDERMEDEN ÖNCE AŞAĞIDA BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ İLETİŞİM FORMANA KAYIT YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR. WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN OLUŞTURACAĞINIZ KAYIT FORMUNUN'DAN SONRA ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASINA TARAFINIZCA ÜCRETİ ÖDENİP GÖNDERİLMELİDİR. AİDE SÜREÇLERİNDE AYIPLI VE EKSİK MAL OLMAMASI DURUMUNDA ALICIYA AİTTİR. (KARGO HASARLARINI FİRMAMIZ KABUL ETMEMEKTEDİR.)

GERİ İADE OLARAK GÖNDERMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN FİRMA ADINA FATURA EDİLDİYSE FİRMANIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İADE FATURA İLE BİRLİKTE TARAFIIZA GÖNDERİLMESİ GEREKMETEDİR. AİDE FATURA KARGO ÖDEMESİ DAHİL EDİLMEDEN (ÜRÜN VE KDV BELİRTİCEK ŞEKİLDE İADE FATURASI KESİLMELİDİR) AKSİ TAKTİRDE ÜRÜNÜN İADESİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

 385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA.

EĞER FİRMA DEĞİLSENİZ SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜ İADE GÖNDERİRKEN 

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

 Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

-İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.Kullanılmış hiç bir ürünün geri iadesi kabul edilmez.

-Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 

-İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte MNG KARGO ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

-Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

-İade onaylandığında sistemimizdeki geri ödemeniz derhal yapılır.

4- SATICI BİLGİLERİ

Unvanı: FERUDUN GÜLEÇ

Adresi: MAHMUTBEY MAH. 2637. SOKAK NO:48-50A BAĞCILAR İSTANBUL

Tel: 0850 611 07 81

E-posta: [email protected]

ALICI BİLGİLERİ

Ad Soyad:  

Tel:

E-Posta:

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi adedi, satış bedeli, ödeme şekli, Aşağıda belirtildiği gibidir:

Genel Toplam(Vergiler Dâhil): … TL

İade halinde Taşıyıcı Bilgileri: Kargo

Cayma bildiriminin yapılacağı;

Ünvanı: ferudun güleç

Adresi: MAHMUTBEY MAH. 2637. SOKAK NO:48-50A BAĞCILAR İSTANBUL

Tel: 0850 611 07 81

 

E-posta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Yardıma ihtiyacınız var mı?

Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.